Czarter jachtów motorowych


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/mdasiewicz/portalstoczniowy.pl/public_html/wp-content/themes/visual-composer-starter/acadp/listing/acadp-public-listing-display.php on line 43

 Wynajmę

210.00 zł

Firma Wypożyczalnia Mazury serdecznie zaprasza do wynajmu łodzi motorowych, tzw. houseboatów, na Mazurskich jeziorach. Ta bardzo popularna od 2010 roku aktywność prężnie się rozwija, czego owocem są piękne i komfortowe jachty motorowe. Pierwszego dnia udzielana jest instrukcja obsługi i szkolenie sternika, od którego nie wymagamy patentu. Wody mazurskie umożliwiają żeglowanie bez nudy przez nawet 2 tygodnie – wiele portów (małe, ciche przystanie oraz duże porty z restauracjami i miejskimi amfiteatrami do koncertów), wiele zabytków (bunkry, zamki, mosty) oraz moc aktywności i to nie tylko na wodzie (wypożyczalnie kajaków, rowerów, holowanie narciarza, pływające sauny, restauracje i smażalnie).

Flota jachtów motorowych firmy Wypożyczalnia Mazury

Wszystkie nasze jachty są stabilne i bezpieczne, co przekłada się na gwarancje udanego wypoczynku. Zapraszamy serdecznie na czarter bez patentu!

W naszym porcie znajdziemy łodzie motorowe polskich producentów: Stillo 30 wykonane metodą infuzji próżniowej. Jacht motorowy ma przestrzenny kokpit, otoczony panoramiczną szybą. Pokład dolny mieści aż 3 kabiny sypialniane + salon z dostawką oraz łazienkę z prysznicem i WC. Możemy się również pochwalić jednym z większych houseboatów Futura 40 – jacht motorowy, który słynie z luksusu i dużej przestrzeni. Szeroki pokład, bardzo przestrzenna messa, taras na dachu z opcją dodatkowego sterowania, tzw. flybridge. Wygodna i szeroka platforma rufowa nie tylko słynie z możliwości wypoczynku dla dużej ośmioosobowej załogi, ale również z możliwości holowania innych jednostek pływających za swoim jachtem – skutery wodne, motorówki, pontony, czy inne pływadła.

Szczególną ofertą jest wynajem domków na wodzie, które cieszą się coraz większą popularnością, dlatego też są jednymi z najbardziej poszukiwanych na targach wodnych w Giżycku czy Mikołajkach. Oczywiście na targach można zobaczyć wysokiej jakości ofertę sprzętu wędkarskiego i motorowodnego. Wszystko to towarzyszy różnym szkoleniom, które oprócz kursów nurkowania, żeglarstwa, SUP, kajaków, oferują także kursy na sternika motorowodnego, respektowane na całym świecie.

Wynajem łodzi na Mazurach

Jeśli człowiek nie ma własnego statku, a chce pływać, może wynająć łódź motorową. Wielu czarterujących poświęciło się tym klientom, oferując czarter kilkudniowy i codzienny wynajem łodzi. Płacenie za wynajem łodzi w dzisiejszym szybkim życiu okazało się znacznie bardziej opłacalną i łatwiejszą inwestycją, nawet dla zamożnego europejskiego żeglarza. Wśród wielu międzynarodowych agencji czarterowych, które oferują głównie Bałtyk jako cel podróży, nasza krajowa nazwa Wypożyczalnia Mazury staje się coraz bardziej popularna.

Nasza oferta jest o tyle znacząca, że w rzeczywistości jest to oferta nowych technologii, gdzie ze względu na konieczność zharmonizowania chęci żeglowania z jednej strony i przepisów umożliwiających czarter jachtów motorowych bez patentu z drugiej. Widoczny rozwój statków elektrycznych, jeśli dodamy do tego dobrą siłę nabywczą, ale także wyjątkowe zainteresowanie żeglarstwem, to nie dziwi fakt, że Polska ma tak silny przemysł jachtowy.