Telefon: +48552327908

Email: biuro@centrobud.elblag.pl

www: www.centrobud.elblag.pl

O firmie:

Centro-bud to długa historia… Nasza firma od ponad 25 lat umacnia swoją pozycję na rynku materiałów budowlanych. Na początku naszej działalności skupialiśmy się głównie na sprzedaży ciężkiej budowlanki i do tej pory stanowimy czołówkę odbiorców bloczków z betonu komórkowego oraz cementu. W 2007 roku postanowiliśmy wprowadzić trochę świeżości do naszej organizacji, rozszerzając działalność o materiały wykończeniowe. Na dzień dzisiejszy ciężko znaleźć gałęź materiałów budowlanych, których klient nie znajdzie w naszym składzie.

Oprócz obsługi klienta detalicznego, Centro-Bud znajduje również swoje miejsce na rynku eksportowym. Na ten moment dostarczamy towary do 4 krajów Unii Europejskiej oraz jednego z naszych azjatyckich sąsiadów.

Rynek hurtowy to również jedna z naszych silniejszych gałęzi sprzedaży. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ok. 80 hurtowni w materiały budowlane czołowych polskich producentów. Można by powiedzieć, że gdzie się nie budujesz – Centro-Bud buduje się z Tobą poprzez naszych zaufanych partnerów handlowych.

Oferta:

Centro-Bud to firma wielopokoleniowa, handlująca towarami najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Głównym składnikiem prawidłowego funkcjonowania organizacja jest pasja związana z budownictwem. Potrafimy znaleźć wspólny język z wykonawcami, dzięki czemu budowy przebiegają bezproblemowo i pomyślnie.

Słowa kluczowe:

hurtownia budowlana, materiały budowlane