Telefon: +48 58 620 52 63

Fax: +48 58 620 33 53

Email: gdynia@griffin-marine.pl

www: www.griffin-marine.pl

O firmie:

Firma GRIFFIN GROUP działa na rynku od 1991 roku. W czasie swojej działalności firma przeistoczyła się z jednej z wielu działających w branży, w firmę o rozpoznawalnej marce, ugruntowanej pozycji, która dostarcza szeroki zakres produktów i oferuje usługi serwisowe najwyższej jakości.
Naszymi Partnerami biznesowymi są światowi liderzy w zakresie produkcji sprzętu ratunkowego, pokładowego i przeciwpożarowego… oraz producenci łodzi i silników.

Zapraszamy do biur handlowych i stacji serwisowych w Gdyni, Szczecinie i Kołobrzegu
ODDZIAŁ GDYNIA
ul. Łużycka 2A
tel. (58) 620 52 63
e-mail: gdynia@griffin-marine.pl

Salon Yamaha – silniki zaburtowe i skutery wodne
tel. (058) 69 07 640, +48 795 179 053
e-mail : yamaha.gdynia@griffin-marine.pl

ODDZIAŁ SZCZECIN
ul. Dębogórska 20
tel. (91) 462 37 12
e-mail: szczecin@griffin-marine.pl
stacja serwisowa
tel. (91) 462 33 54
e-mail: szczecin.serwis@griffin-marine.pl

ODDZIAŁ KOŁOBRZEG
ul. Albatrosa 3A8
Tel./fax. (94) 358 10 87
Kom. 601 709 772
e-mail : kolobrzeg@griffin-marine.pl

Oferta:

Specjalizujemy się w dostarczaniu i serwisie wyposażenia ratunkowego, pokładowego, przeciwpożarowego oraz elektroniki morskiej na potrzeby rynku profesjonalnego i rekreacyjnego.

Jesteśmy firmą o podwójnym profilu działania:
SPRZEDAŻ – dostarczamy sprzęt ratunkowy, przeciwpożarowy i pokładowy oraz elektronikę GMDSS dla branży morskiej. Oferujemy w tym zakresie wyposażenie okrętowe, żeglarskie oraz łodzie RHIB i silniki.
USŁUGI – w tym zakresie oferujemy najwyższej jakości serwis i atestację wyposażenia ratunkowego, łodzi i żurawików ratunkowych oraz łodzi i silników.
Zapraszamy do naszych biur sprzedaży i stacji serwisowych w Gdyni, Szczecinie i Kołobrzegu.

Słowa kluczowe:

sprzęt ratunkowy, łodzie ratunkowe i ratownicze, tratwy ratunkowe, morskie systemy ewakuacyjne, pirotechnika sygnalizacyjna, wyrzutnie linki, indywidualne środki ratunkowe, kombinezony, pasy ratunkowe, elektronika morska, radiopławy, transpordery, radiotelefony, oświetlenie do środków ratunkowych, wyposażenie środków ratunkowych, liny, systemy rurowe, Serwis, atestacja, tratwy, łodzie, żurawiki, haki, testy, kombinezony, pasy, silniki zaburtowe RFD, DSB, EUROVINIL, ZODIAC, SURVITEC, PLASTIMO, ARIMAR, MC MURDO, HANSEN PROTECTION, MULLION, RESTECH, COMPACT, DACON, PAINS WESSEX, COMET, PALFINGER HARDING, YAMAHA, ZODIAC MIL PRO, SAFFIN