Telefon: 791550140

Email: biuro@inzynieriabhp.pl

www: inzynieriabhp.pl

O firmie:

Firma Inżynieria BHP Sp.z o.o specjalizuje się w obsłudze z zakresu BHP . Świadczymy usługi dla firm stoczniowych , firm budowlanych , deweloperów , zakładów produkcyjnych , przedsiębiorstw państwowych ,agencji pracy tymczasowej wielu innych. Świadczymy usługi jednorazowe jak i obsługujemy firmy w formie stałego nadzoru. W firmach zatrudniających ponad 100 pracowników dedykujemy do pracy naszych specjalistów w formie etatu lub części etatu. Wykonujemy audyty BHP w zakładach na zasadzie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. W tym zakładach które posiadają swoją komórkę BHP , kontrolując pracę działów BHP.

Kolejną dziedziną są kursy specjalistyczne dla operatorów suwnic , wózków , podnośników oraz pozostałe specjalistyczne o czym szerzej w ofercie.

Przygotowujemy wniosku w ramach KFS , Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Każda firma kilka razy do roku może wystąpić w ramach KFS o dofinansowanie na szkolenia do kwoty średnio 50 tyś zł. Wnioski przygotowujemy nie odpłatnie.

Zajmujemy się również pozyskiwaniem dotacji z ZUS na poprawę warunków pracy. Co rok firmy mogą się starać o dofinansowanie od 130 tyś do 500 tyś zł. Jako jedyna firma w Polsce mamy pozyskanych ponad 500 dofinansowań w ostatnich latach. Nasza skuteczność to 97% i jest ona również jedną z najwyższych w Polsce. Dofinansowaniu podlegają między innymi wózki widłowe , windy towarowe , wentylacja , oświetlenie , żurawie i wiele innych.

Oferta:

W naszej ofercie mamy :
BHP
Kompleksowe usługi z zakresu BHP w tym szkolenia wstępne , szkolenia okresowe , prowadzenia postępowań powypadkowych , ocena ryzyka zawodowego , przygotowywanie zarządzeń , audyty BHP , badania środowiska pracy , zapylenie , hałas , oświetlenie , drgania.

Szkolenia specjalistyczne:
Hakowy , lukowy , pod dźwigowych , sygnalistów
Kurs operatorów suwnic, suwnice ogólne i specjalne ,
Wózki widłowe II WJO , wózki I WJO, ( ze zmiennym wysięgiem, do podnoszenia ludzi wraz z ładunkiem,
Podesty ruchome P1 , dźwigi osobowe , żurawie stacjonarne ,
Wciągniki , wciągarki
Suwnice ogólne i specjalne
Żurawie stacjonarne , żurawie samojezdne i żurawie przewoźne i żurawie wieżowe ( szynowe , budowlane ) , żurawie kolejowe
Podesty masztowe i wiszące , układnicę magazynowe ,
Traki poziome i traki pionowe , pilarki

Szkolenia PPOŻ , instrukcje bezpieczeństwa pożarowego dla obiektów.
Szkolenia pierwsza pomoc

Dofinansowania z ZUS na poprawę BHP w firmach. Przygotowujemy wnioski od przysłowiowego a do z. Firmy mogą otrzymać od 130 do 500 tyś zł na poprawę warunków pracy.

Przygotowujemy wnioski do Krajowego Funduszu Szkoleniowego KFS – każda firma może kilka razy w roku składać do Urzędu Pracy wnioski o sfinansowanie szkoleń w kwocie 50 tyś zł.

Słowa kluczowe:

szkolenia bhp, nadzór bhp. outsorcing bhp, wypadek przy pracy ,behapowiec , bhp, kurs , suwnice, suwnica ,żuraw, KFS , żurawie , dźwigi