Telefon: +48512496058

Email: kadamspzoo@gmail.com

www: kadamsc.eu

O firmie:

Firma „KADAM” została założona w 1999 roku jako zespół projektowy prowadzący prace z zakresu dynamiki i akustyki konstrukcji okrętowych. Od roku 2001 świadczymy kompleksowe usługi projektowe, doradcze, obliczeniowo – pomiarowe i nadzorowe w zakresie budowy i wyposażania jednostek pływających zarówno na remontach i przebudowach, jak i na nowych budowach. Prowadzimy także prace konsultacyjne (w tym pomiary) i nadzorowe na zlecenie Klienta w Polsce i poza Polską. Kwalifikacje naszych inżynierów obejmują : projektowanie części mieszkalno – bytowej jednostek pływających, teorii okrętu, części maszynowej oraz wyposażenia pokładu.
Idąc za potrzebą rynku, w 2008 roku, rozszerzyliśmy swoją działalność o dostawy i aplikacje wyposażenia części mieszkalno – bytowych jednostek pływających. Współpracujemy z czołowymi producentami wyposażenia okrętowego, a wszelkie oferowane przez nas wyposażenie posiada niezbędne atesty wynikające z przepisów bezpieczeństwa.

W ofercie naszej znajdą Państwo kompleksową obsługę począwszy od projektu poprzez doradztwo, po aplikację wyposażenia.

Oferta:

W ramach usług projektowych oprócz standardowej dokumentacji statku wykonywanej na potrzeby nowej budowy, przebudowy czy remontu jednostki, oferujemy także wykonanie brakującej dokumentacji klasyfikacyjnej – szczególnie na statkach będących w przebudowie czy remoncie lub nie posiadających aktualnej dokumentacji klasowej .
Oferujemy wsparcie z zakresu dynamiki i akustyki konstrukcji okrętowych.
Nasz zespół posiada możliwość organizacji i przeprowadzenia krótkich prac renowacyjnych wnętrz mieszkalno – bytowych w trakcie normalnego rejsu eksploatacyjnego statku miedzy portami, bez konieczności dłuższego postoju w porcie czy stoczni. Indywidualne rozwiązania i umiejętność zastosowania różnych materiałów pozwalają nam podejmować się niestandardowych przedsięwzięć, aby efekt finalny wyposażanego wnętrza zadowolił wysokie wymagania Klienta, wyróżniał się elegancją, funkcjonalnością oraz bardzo dobrym wykonaniem, z zachowaniem przystępnych kosztów.

Słowa kluczowe:

projektowanie, wyposażenie, drgania, hałas, remont, przebudowa