Telefon: 58 535 07 96

Email: biuro@lkk.pl

www: www.lkk.pl

O firmie:

Od ponad 8 lat działamy z sukcesami w branży doradztwa personalnego i w charakterze agencji pracy. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzimy procesy rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, działamy w charakterze agencji pracy tymczasowej, prowadzimy outsourcing personelu na różne stanowiska.
Naszą domeną jest duża elastyczność i umiejętność dopasowania się do specyficznych potrzeb klienta. Wyspecjalizowaliśmy się w pracach przeładunkowych, magazynowych oraz produkcji, sprzedaży i obsłudze centrów obsługi klientów.

Oferta:

Rekrutacje.
Obsługujemy pełen proces rekrutacji na stanowiska menedżerskie wyższego i średniego szczebla oraz pracowników operacyjnych.

Outsourcing usług.
W ramach outsorcingu świadczymy usługi dla wielu branż. Wyspecjalizowaliśmy się w pracach przeładunkowych, magazynowych oraz produkcji, sprzedaży i obsłudze centrów obsługi klientów.

Wsparcie procesów HR.
Posiadamy narzędzia do zarządzania personelem. Oferujemy badania kompetencji, planujemy ścieżki karier, przeprowadzamy audyty kadry pracowniczej oraz szkolenia zawodowe.

Słowa kluczowe:

Przeładunki w portach, operator suwnicy RTG, kierowca ciągnika terminalowego, rekrutacja, outsourcing