Telefon: +48 58 530 42 10

Fax: +48 58 532 47 67

Email: info@tapflo.pl

www: tapflo.com.pl

O firmie:

Już od 1980 roku z dumą dzielimy się bogactwem naszego doświadczenia i pasji jaką żywimy do techniki pompowej, dostarczając szeroką gamę różnorodnych urządzeń najwyższej jakości dla wielu sektorów przemysłu. Specjalizujemy się w doborze najlepszych rozwiązań dla trudnych aplikacji, zarówno w sektorze higienicznym, jak i przemysłowym, dbając przy tym o najwyższe standardy obsługi naszych Klientów.

Tapflo jest firmą rodzinną, założoną w Kungälv, w Szwecji. Poprzez lata obecności na rynku organizacja rozwinęła się i przekształciła w globalną Grupę Tapflo. Obecnie Tapflo posiada własne oddziały oraz niezależnych dystrybutorów w niemal każdym zakątku Świata.

Nasze dedykowane układy pompowe są projektowane i wytwarzane w Polsce pod indywidualne potrzeby Klientów z różnych gałęzi przemysłu.

Nasze wartości: Zaangażowanie, Jakość i Prostota znajdują odzwierciedlenie zarówno w naszym podejściu do projektowania produktów, jak i w kulturze prowadzenia biznesu.

Certyfikowana jakość
W Tapflo zasadnicze znaczenie ma jakość. W rezultacie nasze standardy produkcyjne, a także jakość produktów, są zgodne z szeregiem uznanych na świecie standardów certyfikacji i kontroli.
System zarządzania jakością Tapflo jest certyfikowany zgodnie z ISO 9001: 2015, co potwierdza, że firma ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnienie wymagań Klientów oraz ciągłe doskonalenie przyjętego podejścia procesowego.

Oferta:

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla:
• sektora chemicznego i petrochemicznego • dla rynku spożywczego • farmaceutycznego  • kosmetycznego  • papierniczego  • i oczyszczalni ścieków

Produkty:
pompy membranowepompy wirowepompy zębatepompy perystaltycznepompy dozującepompy śrubowepompy beczkowepompy krzywkowepompy dwuśrubowe higienicznepompy sinusoidalnepompy z elastycznym wirnikiemzawory higienicznehomogenizatoryfiltry

Słowa kluczowe:

pompy membranowe, pompy wirowe, pompy zębate, pompy perystaltyczne, pompy dozujące, pompy śrubowe, pompy beczkowe, pompy krzywkowe, pompy dwuśrubowe higieniczne, pompy sinusoidalne, pompy z elastycznym wirnikiem, zawory higieniczne, homogenizatory, wymienniki, filtry, przemienniki częstotliwości, układy zabezpieczające, układy dedykowane, aplikacje przemysłowe, procesy chemiczne, obróbka powierzchni, przemysł farbiarski, oczyszczalnie ścieków, przemysł papierniczy, przemysł mechaniczny, produkty chemii gospodarczej, paliwa, biopaliwa, petrochemia, aplikacje higieniczne, produkty rybne, owoce morza, czekolada, słodycze, napoje, mleko, nabiał, lody, farmacja, kosmetyka, mięso, drób, żywność przetworzona, oleje, tłuszcze