Telefon: 58 552 55 75

Email: biuro@tapicerniafirmowa.pl

www: www.tapicerniafirmowa.pl

O firmie:

Tapicernia Firmowa świadczy profesjonalne usługi z zakresu tapicerki i meblarstwa. Naszym celem jest tworzenie Pięknych Wnętrz każdej przestrzeni. Za główne wartości stawiamy sobie najwyższą jakość, dokładność w każdym detalu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom – niemożliwe jest dla nas możliwe, skomplikowane jest dla nas całkowicie wykonalne.

Prężnie działamy na rynku polskim i zagranicznym od 2001 roku. Posiadamy halę produkcyjną i pracownie tapicersko-stolarskie o łącznej kubaturze ponad 1200 m. Nasz park maszynowy to nowoczesne urządzenia typu ploter frezujący CNC oraz piła formatowa, dzięki którym osiągamy precyzję i najwyższą jakość, a także możemy podejmować duże zlecenia.

Oferta:

Oferujemy kompleksowe usługi tapicerskie i stolarskie dla stoczni.

Wykonujemy specjalistyczną tapicerkę wewnętrzną i zewnętrzną na różnego typu jednostki morskie m.in. luksusowe jachty i katamarany, łodzie, statki itp.

Produkujemy meble na zamówienie i pod wymiar klienta. Tworzymy panele tapicerowane, wezgłowia i wszelkiego rodzaju tapicerkę ścienną. Przeprowadzamy renowację mebli.

Zapewniamy szeroki wybór specjalistycznych materiałów i tkanin dopasowanych do branży morskiej, z certyfikatami m.in. trudnopalności, IMO itp.

Zapraszamy do przesyłania zapytań. Z chęcią spotkamy się z Państwem w celu szczegółowego omówienia projektów.

Słowa kluczowe:

tapicerka jachtowa, tapicerka morska, meble na wymiar, meble na zamówienie, panele ścienne, panele tapicerowane, tapicer, stolarz, stolarnia, tapicernia, renowacja