Walter Herz jako partner VI Regat Charytatywnych

Walter Herz, renomowana firma doradcza na polskim rynku nieruchomości komercyjnych, ogłasza objecie patronatem VI Regat Charytatywnych, organizowanych przez Rotary Club Gdańsk Centrum i Yacht Club Sopot.

Tegoroczne regaty odbędą się 10 czerwca. To widowiskowe wydarzenie będzie miało miejsce na wodach Zatoki Gdańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie sopockiego mola, skąd można będzie obserwować zmagania zawodników. Regaty stanowią wspaniałą okazję do wsparcia dzieci i młodzieży, którym pomaga Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej MROWISKO z Gdańska, będące beneficjentem tegorocznej zbiórki. Organizacja ta prowadzi placówki dziennego pobytu dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, gdzie realizowane są programy socjoterapeutyczne, psychokorekcyjne, psychoprofilaktyczne i psychoedukacyjne.

Podczas zawodów rywalizować będą łodzie wykonane z ekologicznych materiałów, cechujące się wieloma parametrami sprzyjającymi ochronie środowiska. Dzięki strategii zrównoważonego rozwoju opracowanej przez międzynarodowego projektanta, konstruktora i dostawcę żaglowych łodzi RS Sailing, łodzie te są przyjazne dla natury.

Czytaj więcej: https://portalstoczniowy.pl/port-gdansk-z-nowymi-urzadzeniami-przeladunkowymi/

Walter Herz nie tylko weźmie czynny udział w regatach, lecz także wystawi na start swój własny zespół. To właśnie ich zaangażowanie i determinacja sprawiają, że stają się nieodłączną częścią tego fascynującego wydarzenia.

VI Regaty Charytatywne, w których przedstawiciele polskiego biznesu staną do rywalizacji, są przede wszystkim znakomitą okazją do pomocy potrzebującym dzieciom i młodzieży. Dodatkowo, te zawody zapewniają możliwość wspólnej zabawy, rywalizacji i nawiązywania ciekawych relacji między uczestnikami. Udział w regatach firm, które są liderami w swoich branżach, nadaje temu wydarzeniu interesujący charakter, a zebrane fundusze mogą skutecznie pomóc potrzebującym. Zachęcamy inne firmy, aby również udzieliły swojego wsparcia dla tej szczytnej inicjatywy i wzięły udział w regatach.

Jarosław Zdzitowiecki, Associate Partner/Head of Tricity w firmie Walter Herz

Regaty zakończą się uroczystym poczęstunkiem oraz wręczeniem nagród, które odbędzie się w siedzibie Yacht Clubu Sopot, a konkretnie w restauracji Do Brzegu, położonej przy sopockiej plaży.

Warunkiem uczestnictwa w tym wydarzeniu jest zgłoszenie drużyny do organizatora oraz dokonanie darowizny na rzecz Klubu Rotary Gdańsk Centrum.

Źródło: Walter Herz

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *