Wszystkie artykuły

Korea Północna przeprowadziła czwarty test rakiety balistycznej w tym tygodniu.

20 marca, 2023

W portugalskiej marynarce wojennej doszło do skandalu: 13 marynarzy odmówiło wejścia na pokład okrętu z powodu obaw o bezpieczeństwo.

19 marca, 2023

W niedzielę odbyły się uroczystości upamiętniające to wydarzenie, podczas których na maszty podniesiono flagi Polski oraz Paktu Północnoatlantyckiego.

17 marca, 2023

Grupa OT Logistics sprzedała Luka Rijeka d.d. za 26,3 mln EUR w ramach przeglądu opcji strategicznych i restrukturyzacji wewnętrznej od września 2022 r.

17 marca, 2023

Wyzwania w zakresie bezpieczeństwa morskiego związane z morskim przemytem narkotyków oraz potrzebę interdyscyplinarnego podejścia do ich zwalczania w Azji Południowo-Wschodniej.

17 marca, 2023

US Navy zatwierdziła pięcioletni program przedłużenia okresu eksploatacji swojego głównego niszczyciela rakietowego typu Arleigh Burke (DDG 51).

17 marca, 2023

Sunreef Yachts, wiodący producent jachtów żaglowych i motorowych, przedstawia swoją najnowszą serię katamaranów - Sunreef ULTIMA.

17 marca, 2023
Subskrybuj nasz newsletter!

O nas

Portal Stoczniowy to branżowy serwis informacyjny o przemyśle stoczniowym i marynarkach wojennych, a także innych tematach związanych z szeroko pojętym morzem.

Zapisz się do newslettera

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Zostań subskrybentem naszego newslettera