Portal Stoczniowy

Ruszył nabór na kolejną edycję Biznesowego Eventu Morskiego, czyli wydarzenia wspierającego sektor morski i logistyczny w Szczecinie i regionie.

 Wydarzenie odbywa się po raz drugi, w  zeszłym roku odwiedziło je ponad dwieście osób.

–  Niesamowita frekwencja i duże zaangażowanie uczestników w zeszłym roku pozwoliły nam sądzić, że i w tym, wydarzenie zainteresuje wielu przedsiębiorców oraz sympatyków branży. Liczę, że Biznesowy Event Morski na stałe wpisze się w gospodarcze wydarzenia naszego miasta. – mówi  Piotr Krzystek, prezydent Miasta Szczecin. – Takie spotkania nie tylko integrują środowisko, ale zawsze dają nową jakość. To choćby możliwość skutecznego wysłuchania głosu tej, jakże ważnej w Szczecinie branży i zareagowania na jej potrzeby.

W tym roku uczestnicy wydarzenia będą zastanawiać się co widać przez morskie okno Szczecina oraz jaki widok byłby dla nas najlepszy. Jak zwykle będzie sporo dyskusji o nowych trendach, technologiach usprawniających rozwój branży i nowych rozwiązaniach. Nie zabraknie rozważań na temat współpracy międzynarodowej oraz współfinansowania projektów. W trakcie panelów dyskusyjnych odbędzie się strefa wolnego  networkingu, czyli miejsce, w którym uczestnicy będą mogli zaprezentować swoją ofertę i nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi kontrahentami. Biznesowy Event Morski zakończy się nieformalnym rejsem po Odrze.

Rejestracja na wydarzenie ruszyła tydzień temu. Zapisać się można na stronie www.bem.szczecin.pl , gdzie znajdują się także wszystkie informacje na temat wydarzenia.

Organizacją wydarzenia zajęła się Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Portal Stoczniowy jest partnerem medialnym Biznesowego Eventu Morskiego.