Międzynarodowy operator promowy DFDS wprowadza późnowiosenną obniżkę cenową, dzięki której pasażerowie będą mogli zaoszczędzić do 15 proc. na rejsach promami.  Oferta ta obowiązuje na trasach między Dover a Dunkierką lub Calais.

Aby skorzystać z promocji, należy dokonać rezerwacji do 20 czerwca 2019 roku na rejs w jedną bądź w dwie strony. 15 proc. zniżki sprawia, że ceny zaczynają się od £38,50 / € 46,00.

DFDS to największa zintegrowana firma żeglugowo-logistyczna w Europie Północnej z siatką około 30 tras i 50 statków towarowych oraz pasażerskich.

DFDS obsługuje obecnie do 54 rejsów dziennie pomiędzy Dover i Francją na trasach Dover-Dunkierka oraz Dover-Calais. DFDS oferuje również dwa rejsy dziennie pomiędzy Newcastle i Amsterdamem.

Ponadto  sieć DFDS obejmuje usługi pasażersko-towarowe między Newhaven i Dieppe, gdzie cztery rejsy dziennie obsługiwane są przez Transmanche Ferries.

Promy obsługujące trasę Dover – Calais, Côte Des Dunes, Côte Des Flandres oraz Calais Seaways pływają pod banderą Francji.Promy obsługujące trasę z Dover do Dunkierki, Dover Seaways, Delft Seaways oraz Dunkerque Seaways pływają pod banderą Wielkiej Brytanii.

Przewoźnik nie wprowadza ograniczeń bagażowych.

Aby uzyskać więcej informacji o DFDS lub sprawdzić najnowszy rozkład rejsów, taryfy i oferty na wszystkich trasach z Wielkiej Brytanii wejdź na www.dfds.pl/promy.

Podpis  ER