Stena Line / Portal Stoczniowy

Stena Line przetestuje na swoich statkach rozwiązanie, które ma pozwolić na tanią oraz szybką regenerację w czasie podróży promem. Na dwóch jednostkach pojawią się kapsuły, w których będzie można odpocząć w trakcie rejsu.

Rozwiązanie, które dostępne będzie na promach Mecklenburg-Vorpommern oraz Skåne, ma stać się doskonałą alternatywą dla kabin. Kapsuły wyposażone będą w wygodne miejsce do snu (materac + pościel), a także klimatyzację, ładowarkę; mają też zapewniać łączność Wi-Fi. Bagaż będzie mógł być przechowywany na zewnątrz w specjalnych, zamykanych skrytkach.

Może Cię zainteresować:

Unity Line zaprasza na pokład i kusi promocjami

Unity Line zaprasza na pokład i kusi promocjami

Stena Line przetestuje na swoich statkach rozwiązanie, które ma pozwolić na tanią oraz szybką regenerację w czasie podróży promem. Na dwóch jednostkach pojawią się kapsuły, w których będzie można odpocząć w trakcie rejsu. Czytaj dalej

– Postrzegamy to jako innowacyjną ofertę dla baczącej na koszty grupy docelowej, która mimo takiego podejścia docenia komfort oraz prywatność – powiedział Martin Wahl ze Stena Line. – Kapsuły to świetne rozwiązanie dla młodych ludzi, globtroterów z niewielkim bagażem czy biwakowiczów chcących podróżować tanio i komfortowo do Szwecji. Ale również osoby, które wybrały się na krótki wypad czy w celach biznesowych mogą się w pełni zregenerować, korzystając z tej nowoczesnej formy podróżowania.

Rozwiązanie zaoferowane przez Stena Line jest oczywiście upowszechnione w krajach Dalekiego Wschodu, a armator nie kryje inspiracji popularnymi np. w Japonii hotelami kapsułowymi. Patent ten spotykany jest też na lotniskach, np. w porcie lotniczym Helsinki Vantaa w Finlandii.

Kapsuły na wspomnianych promach Stena Line będą dostępne od 1 kwietnia. Osoby wybierające się w podróż na trasie Rostock-Trelleborg rezerwacji kapsuł mogą dokonywać już teraz.

Źródło: promyskat.pl/Stena Line