23 października 2018 na Uniwersytecie Gdańskim odbędą się V Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2018. W organizację wydarzenia zaangażowały się biura karier największych uczelni wyższych na Pomorzu: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.        

Ideą Akademickich Targów Pracy jest przede wszystkim umożliwienie szukającym pracy studentom i absolwentom bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. Odwiedzający mogą uzyskać aktualne informacje na temat wybranych firm, zapoznać się procesem rekrutacyjnym, sprawdzić jakie są aktualne oferty pracy oraz dowiedzieć się wszystkiego o możliwościach odbycia praktyk i staży. Dla pracodawców targi stanowią doskonałą okazję, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz dotrzeć bezpośrednio do studentów i absolwentów największych trójmiejskich uczelni.

Zobacz też: Stocznia Szczecińska: kadłub jachtu pełnomorskiego zwodowany na pochylni Wulkan.

Po raz kolejny PARTNEREM ATP Trójmiasto 2018 została firma WNS Global Services – globalny lider w najszybciej rozwijającym się sektorze w Polsce – BPO, czyli outsourcingu. Ponadto dzięki wsparciu miasta Gdańsk w ramach projektu STUDY IN GDANSK targi zyskały silnego i prężnie działającego partnera wspierającego .

Zobacz też: Novatek i Fluxys inwestują nad Bałtykiem. Zbudują terminal LNG w Niemczech.

W trakcie targów około godziny 11.15 odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym Łukaszem Duszą z firmy Time for design na temat: „Jak Cię widzą, tak Ci płacą – wizerunek a sukces zawodowy”.

Dodatkowo organizatorzy zapraszają do udziału w licznych konkursach, w których gwarantują bardzo atrakcyjne nagrody.

Źródło: Uniwersytet Gdański.

Przemysł stoczniowy – więcej wiadomości z branży znajdziesz tutaj.