Foto. Sunreef Yachts

Sunreef Yachts z dumą prezentuje nowy model w swojej ofercie luksusowych katamaranów – 40-metrowy jacht typu explorer. 40M Sunreef Explorer to wszechstronny superjacht przeznaczony do odkrywania najdalszych zakątków świata. Jednostkę charakteryzować będzie duża dzielność morska oraz potężny napęd umożliwiający transoceaniczny zasięg.

Będący połączeniem elegancji i nowoczesnej technologii, 40M Sunreef Explorer to koncept, otwierający wiele możliwości personalizacji. Ogromny pokład rufowy jest w stanie pomieścić między innymi 7-metrowy ponton, 2 skutery wodne, dźwig do wodowania oraz sprzęt sportowy. Po opuszczeniu platformy hydraulicznej, goście mogą korzystać z obszernej strefy wypoczynkowej z łatwym dostępem do wody.

Imponująca szerokość jachtu wynosząca 13,34 m pozwala uzyskać przestrzeń użytkową o łącznej powierzchni 654 m². W zależności od poziomu personalizacji, na katamaranie mogą znaleźć się: pokój bilardowy z samopoziomującym się stołem bilardowym, łaźnia parowa oraz prywatny rozkładany balkon w kabinie właściciela.

Zewnętrzne strefy wypoczynkowe katamaranu obejmują pokład słoneczny z jacuzzi i barem, a także rozległy taras dziobowy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat nowego modelu Sunreef Yachts, zachęcamy do kontaktu z zespołem pod linkiem

Źródło: Sunreef Yachts