PGNiG Obrót Detaliczny  – spółka zależna PGNiG wprowadziło do oferty “Pakiet Na Zdrowie”, przygotowany we współpracy z Grupą PZU, który obejmuje m.in. wizyty domowe pielęgniarki i konsultacje u lekarzy specjalistów, podały spółki.

“To już nasza kolejna oferta, po pakiecie usług ‘Pomocna Ekipa’, wypracowana wspólnie z Grupą PZU. Jestem przekonany, że ‘Pakiet Na Zdrowie’ cieszyć się będzie nie mniejszą popularnością. Zależy nam, by szczególną opieką otoczyć również osoby starsze i zasłużone, dlatego wyszliśmy z inicjatywą przekazania blisko 500 ‘Pakietów Na Zdrowie’ Powstańcom Warszawskim. To bohaterowie, których do tej pory wspieraliśmy w ramach programu ‘Rachunek Wdzięczności” – powiedział prezes PGNiG OD Henryk Mucha, cytowany w komunikacie.

“Rok temu połączyliśmy siły z PGNiG. Dzisiaj niemal dwieście tysięcy gospodarstw domowych, może liczyć na naszych specjalistów, którzy przyjadą i naprawią usterkę, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu. Przy okazji poszerzenia oferty o opiekę medyczną, chcemy otoczyć bohaterów Powstania Warszawskiego opieką i przekazać im ‘Pakiety Na Zdrowie'” – wskazała przewodnicząca rady nadzorczej TUW Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych Małgorzata Sadurska.

“Pakiet Na Zdrowie” dostępny będzie w trzech wariantach dla osób dorosłych oraz w wersji dla osób poniżej 18. roku życia. Zapewni m.in. możliwość skorzystania z transportu medycznego w nagłej sytuacji czy z domowej wizyty pielęgniarki. W niemal każdym z pakietów klient będzie mógł skorzystać zarówno z usług telemedycznych, jak i osobistych konsultacji u specjalistów m.in. okulisty czy kardiologa. Usługa obejmuje również przeprowadzenie badań profilaktycznych, takich jak EKG, USG czy badania krwi. Na dodatkową pomoc będą mogli liczyć także hospitalizowani klienci, których psy lub koty otrzymają w tym czasie dodatkową opiekę.

Nowy produkt dostępny jest od dziś w Biurach Obsługi Klienta PGNIG w całej Polsce oraz w elektronicznym biurze obsługi klienta eBOK. Z oferty mogą skorzystać wszyscy klienci PGNiG Obrót Detaliczny, którzy mają aktywną umowę na dostawę gazu lub prądu. Usługi medyczne będą świadczone w jednym z czterech wariantów, a opłata miesięczna wynosi od 35,98 zł do 80,98 zł, podano także.

Źródło: ISBnews