28 kwietnia 2021 roku odbędzie się kolejna edycja Innovation Days 2021, wydarzenia organizowanego przez Motus Foundation pod patronatem m.in. Polskiego Rejestru Statków, które z uwagi na pandemię w tym roku odbędzie się w formie webinaru.

Podczas wydarzenia Marek Narewski, specjalista techniczny PRS, przybliży temat “Wybranych aspektów bezpiecznego stosowania paliw alternatywnych na małych statkach”. Uczestnicy webinaru, którego hasłem przewodnim jest “Alternatywna energia – droga do zielonego transportu”, będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej możliwościom wykorzystania w transporcie amoniaku, wodoru i metanolu.

Poza PRS, zaproszeni prelegenci reprezentują bałtyckie porty i terminale oraz przedstawicielstwa międzynarodowych firm – twórców i projektantów technologii w zakresie rozwiązań energetycznych dla sektora morskiego. Z pewnością przyczyni się to do zapewnienia najwyższej jakości dyskusji.

Tymczasem, zapraszamy do zapoznania się z artykułem Marka Narewskiego, przygotowanym na Innovation Days 2021 – dostępnym tutaj.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, po uprzedniej rejestracji, dostępnej tutaj.
Pełna agenda i więcej informacji pod linkiem: https://www.motusfoundation.com/innovation-days-2021/ 

Źródło: PRS