Fot. Sunreef Yachts

Stocznia Sunreef Yachts zwodowała jacht 60 Sunreef Power Otoctone 60. Jest to  ekskluzywny katamaran motorowy, cechujący się zaawansowaną technologią, niezrównanym komfortem oraz wnętrzami wykończonymi na miarę. Zamówiony przez stałego klienta firmy i właściciela 80 Sunreef Power Otoctone 80, luksusowy katamaran dołącza do odnoszącego sukcesy czarterowego biznesu.

W obszernym kokpicie rufowym goście Otoctone 60 mogą cieszyć się strefą jadalną wyposażoną w automatycznie regulowany stół, dużą leżankę oraz bar.

Po całkowitym otwarciu szklanych drzwi w kokpicie rufowym, powstaje ogromna półotwarta przestrzeń połączona z salonem na głównym pokładzie. Właściciel Otoctone 60 zdecydował się na aranżację salonu podzieloną na strefę jadalną na lewej burcie oraz miejsce do wypoczynku na prawej burcie.

 

Dzięki 3-kabinowej konfiguracji wnętrz, Otoctone 60 zapewnia zakwaterowanie dla 6 gości. Dwie identyczne kabiny gościnne znajdują się w dziobowej części prawego i lewego kadłuba – obie wyposażone w dwuosobowe łóżka i przestronne łazienki.

Znajdująca się na lewej burcie elegancka kabina właściciela posiada łóżko typu king-size, duży telewizor, toaletkę i garderobę. Łazienka utrzymana jest w nowoczesnej estetyce odzwierciedlającej charakterystyczny styl jachtu.

Na pokładzie słonecznym zlokalizowana jest rozległa strefa wypoczynkowa z dużą sofą w kształcie litery L i leżankami otaczającymi stół jadalny o regulowanej wysokości. Po lewej stronie umieszczono bar z grillem, lodówką i kostkarką do lodu.

W garażu rufowym Otoctone 60 zmieści się skuter i sprzęty wodne oraz stacja do tankowania. Platforma hydrauliczna katamaranu służy do transportu pontonu, a po obniżeniu sprawdzi się jako strefa wypoczynkowa z łatwym dostępem do wody.

Aby uzyskać więcej informacji o Otoctone 60 oraz modelu 60 Sunreef Power, prosimy o kontakt z naszym zespołem.

Źródło: Sunreef Yachts