Jeden z najwybitniejszych tenisistów na świecie, Rafael Nadal zamówił właśnie katamaran 80 Sunreef Power, oferowany przez gdańską stocznie Sunreef Yachts. Do zakupu najnowszego modelu jachtu motorowego zainspirował go zarówno wakacyjny czarter na jednej z jednostek gdańskiej stoczni ,jak i wielokrotne wizyty na pokładzie katamaranów Sunreef Yachts.

„Pochodzę z wyspy i kocham być blisko wody. Za każdym razem kiedy wracam do domu na Majorce staram się znaleźć chwilę i spędzić czas na jachcie. Cieszy mnie, że dołączam na pokład rodziny Sunreef Yachts. Pragnę podziękować Francisowi Lappowi za to, że sprawił, że to wszystko się dzieje”. – powiedział Rafael Nadal.

Założyciel i prezes Sunreef Yachts Francis Lapp powiedział, że dla jego firmy to ogromny zaszczyt, że do grona właścicieli jachtów dołącza jeden z najzdolniejszych tenisistów wszech czasów.

Mający na swoim koncie 80 tytułów, w tym 18 zwycięstw wielkoszlemowych, medal olimpijski oraz 34 tytuły ATP Tour Masters 1000 Rafael Nadal jest jedną z największych gwiazd światowego sportu.

Jego w pełni spersonalizowany jacht zostanie oddany właścicielowi w 2020 roku.

Pierwsza jednostka z linii 80 Sunreef Power będzie miała swoją premierę już we wrześniu na targach Cannes Yachting Festival.

Nowy model Sunreef Yachts to dynamiczny i elegancki jacht motorowy, łączący w sobie komfort i wyjątkową dzielność morską.

Do tej pory stocznia Sunreef Yachts może poszczycić się zwodowaniem ponad 100 jachtów, żaglowych i motorowych, a eleganckie sylwetki katamaranów Sunreef można spotkać na każdym akwenie na świecie.

Sunreef Yachts jest już niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Za sukcesem i rozwojem prestiżowej marki Sunreef Yachts stoi Francis Lapp – jej założyciel i prezes.

Podpis   ER