Początek kalendarzowej wiosny już za nami. W związku z tym tradycyjnie już wielu przewoźników promowych przygotowuje oferty promocyjne dla klientów. Jednym z nich jest Unity Line, który na część rejsów przewidział atrakcyjne upusty.

Polski przewoźnik oferuje rabaty osobom, które zdecydują się na rejs do Skandynawii w terminach pomiędzy 20 marca a 11 kwietnia 2019 r. oraz 6 maja a 16 czerwca 2019 r. Ofertą tą objęte są rejsy, które odbywają się w ciągu dnia.

Korzystając z promocji, za bilet w jedną stronę można zapłacić 20% mniej. W przypadku zakupu biletu w obu kierunkach, zniżka wyniesie 25%.

Upust można uzyskać, dokonując rezerwacji telefonicznej. Przewoźnik zachęca do kontaktu pod numerami: 91 88 02 909 (linia dla telefonów komórkowych) lub 801 989 771 (linia dla telefonów stacjonarnych). Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest zakup biletów przynajmniej 24 godziny robocze przed odejściem promu.

Promocja nie obowiązuje w przypadku rezerwacji online czy w terminalu w dniu wyjazdu. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie przewoźnika www.unityline.pl.

Unity Line to polski przewoźnik promowy, specjalizujący się w połączeniach przez Morze Bałtyckie. Firma dysponuje flotą 8 promów, które obsługują połączenia Świnoujście – Ystad oraz Świnoujście – Trelleborg.

Źródło: promyskat.pl/Unity Line.