Firma logistyczna Teleport Group weźmie udział w VI Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransLogistica Poland, które w przyszłym tygodniu (6-8 listopada) odbędą się w Warszawie.

Teleport Group to międzynarodowy operator logistyczny, którego główne biuro mieści się w Warszawie. Spółka powstała w 2015 roku w oparciu o departament logistyczny innej firmy – Evolution Group.

Firma ma też swoje przedstawicielstwa na Ukrainie – w Kijowie, Żytomierzu oraz Odessie – gdzie funkcjonuje pod nazwą Teleport Trade Service.

Teleport Group jest członkiem m.in. ukraińskiego Krajowego Stowarzyszenia Spedytorów, Handlowo-Przemysłowej Izby Ukrainy oraz Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Spółka zapewnia klientom kompleksową obsługę logistyczną. Zajmuje się m.in. przygotowywaniem kalkulacji różnych opcji dla łańcucha dostaw. Pracownicy firmy pomagają także w przygotowaniu dokumentów przed dostarczeniem towaru do odbiorcy, biorąc na siebie odpowiedzialność za efekt końcowy. Firma świadczy też usługi typowo transportowe: zapewnia dostawę towarów i obsługę związaną z odprawą celną. Spółka zajmuje się również organizacją kontroli jakości oraz ilości przewożonych towarów oraz magazynowaniem.

Zobacz też: Stocznia Gdańsk: legenda polskiego przemysłu wraca do gry.

Usługi logistyczne Teleport Group obejmują standardowe towary, zamrożone produkty spożywcze, substancje niebezpieczne oraz ładunki modułowe. Co więcej, firma może występować w roli agenta (komisanta) zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie. W przypadku Ukrainy, Teleport Group oferuje kompleksową obsługę eksportu produktów rolniczych przez porty rzeczne i morskie – w kontenerach oraz luzem.

Usługi świadczone przez Teleport Group obejmują kraje Unii Europejskiej oraz kraje Wspólnoty Niepodległych Państw.

Zobacz też: Rekordowe targi TransLogistica Poland. Zarezerwuj termin już dziś.

Podczas międzynarodowych targów TransLogistica Poland firma zaprezentuje się na stoisku E25 w godzinach 10:00-18:00. Przedstawiciele spółki przedstawią swoje rozwiązania w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw. Firma świadczy również usługi doradcze oraz związane z reprezentacją przy wejściu partnerów na rynek ukraiński.

VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland to największy event biznesowy w Europie Środkowo-Wschodniej, dotyczący branży logistycznej. Wezmą w nich udział wiodący firmy logistyczne z Europy oraz przedsiębiorstwa działające w branży TSL.

Przemysł stoczniowy i transport morski – więcej wiadomości na ten temat znajdziesz tutaj.